BASIN ODASI

ANA SAYFA HAYATI FOTO GALERISI ALBUMLERI KONSER RESIMLERI BASIN ODASI MISAFIR ODASI LINK DUNYASI Catalog

Üvey babasini eve sokmadi!

Anne Müjgan Kumartaslioglu buzlari eritirim umuduyla esi Mustafa Ayvaz'i Gündes'in evine götürdü geçen hafta... Ancak olanlar oldu.

Anne ve babalarinin yeniden evlenmesini kolay kolay kabul edemez çocuklar... Ebru Gündes de geçtigimiz aylarda hayatini Mustafa Ayvaz ile birlestiren annesi Müjgan Kumartaslioglu'na hâlâ kirgin... Akrabalarinin araya girmesiyle zar zor barisan anne-kizin arasinda soguk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Zira sarkici annesiyle barisirken "Kesinlikle o adamla görüsmeyecegim" sarti koymustu. Bu duruma çok üzülen Müjgan Hanim esini kizindan habersiz Ebru'nun evine çagirdi geçen hafta... Tabii buzlarin erimesi umuduyla... Ebru eve daha sonra geldi. Karsisi
nda annesini görünce çok sevindi ama adimini salona attiginda üvey babasiyla burun buruna geldi ve kiyametleri kopardi.Güzel sarkici Mustafa Bey'in evden çikmasini isterken "Sen benim annemsin basimin üzerinde yerin var ama bu adami istemiyorum. Bu evliligin stresini daha üzerimden atamadim sen bu adami getiriyorsun. Bir daha böyle bir sey istemiyorum. Eger devam edersen seninle de görüsmeyecegim" diyerek resti çekti annesine... Müjgan Hanim simdi kara kara esi ve kizinin arasini nasil düzeltecegini düsünüyor.

 LAHMACUN DIYETI DE OLUR MU? DEMEYIN!...

Ünlülerin tüm diyet formüllerini bilen bizler diyet formülleri duyduk sormayin gitsin!..

Tarkan’in Kenan’a pasladigi “Lahana diyeti”, Deniz Seki’nin uyguladigi söylenen Maydanoz Diyeti, Gülben Ergen’in çorba diyetleri!..

 En son Ebru Gündes de Antalya’da diyet formülünü açikladi!.. Günde mutlaka iki lahmacun yermis Ebru!.. Bu nasil diyet formülü demeyin!.. Ebru, “Ben her gün canimin çektigini yerim, lahmacun yerim, kebap yerim, köfte yerim ama sonrasina dikkat ederim” dedi!..


Yani lahmacunla diyet olmuyor ama diyet aslinda niyet isi!.. Kilo vermemek için az yemek degil dikkatli yemek gerekir diyor özetle Ebru!..

Aski komsuda degil Ipek yolunda

Unlülerin gönül isine akil sir ermiyor. "Kimse ile birlikte degilim" "Aska tövbe ettim" diyen ünlüler birden bire karsiniza bomba gibi bir iliski ile çikiyor. Herkesi sasirtan böyle bir aski su anda ünlü sanatçi Ebru Gündes yasiyor.

Emrah'a gelin
Yunanli bir sevgilisi oldugu iddia edilen Ebru Emrah'in yegeni sarkici Yasar Ipek ile birlikte. Ikili tam bir aydir büyük bir ask yasiyor. Çiftin yakin çevresi Ebru ile Yasar'in yakinda asklarini herkese ilan edecegini belirtiyor

 EBRU GUNDES 35 BIN YTL'YE BURUN KIVIRDI

EBRU Gündes, bir dügünde 2 saatligine sahne almasi için teklif edilen 35 Bin YTL ücreti az buldu. Oysa Gündes'in reddettigi para için bir ögretmen 35 ay, bir profesör ise tam 1 yil ter döküyor.Ebru Gündes bir ögretmenin 35 ayda kazanacagi parayi, iki saatte kazanmaya burun kivirdi. Üstelik isler kesat denirken.

Kusura bakmayin yetmez!
 

Önceki gün Ebru Gündes'e özel bir dügünde sahne almasi için ilginç bir teklif yapildi. Gecede 35 bin YTL. Bes yildizli bir mekanda sahne almasi istenen sarkiciya bu para 2 saatlik konser karsiligi ödenecekti ama Ebru Gündes bu ücreti yeterli bulmadi. "Ben 45 milyar istiyorum" dedi. Dügün sahibi, gelinin özellikle istedigi Ebru Gündes'i reddetti ve isimsiz bir sarkiciya 2 bin dolar ödeyerek, aradaki farki gelinine armagan etti.

Iki dev aynı sahnede...

Müziğin iki güçlü sesi Muazzez Abacı ve Ebru Gündeş Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda birlikte sahne alacak. Tarkan'ın organizasyon şirketi Hitt Production'ın gerçekleştireceği Açıkhava Konserleri kapsamında 17 Ağustos akşamı hayranlarıyla buluşacak olan ikili, bu konserle haklarındaki spekülasyonlara da cevap vermiş olacak.

DAYAK İDDİASI
Abacı'nın akrabası Pınar Altınok'un iddiasına göre Ebru Gündeş, ünlü olmadığı yıllarda, Koral Sarıtaş ve Selçuk Tekay tarafından sesini dinlemesi için Muazzez Abacı'yla tanıştırılır ancak ünlü sanatçı sesi kendisine benzeyen Ebru Gündeş'e çok kötü davranır. Pınar Altınok, Abacı'nın Gündeş'i tartakladığını, genç sanatçının üzüntüsünden fenalık geçirdiğini de söylüyor. Bakalım 17 Ağustos'ta seyirciyle buluşacak olan Abacı-Gündeş projesi bu iddiaları tekrar gündeme getirecek mi?

SIT-COM’LA KAMERA KARSISINA GEÇECEK

Ebru Gündes'in basrolü paylasacagi oyuncu henüz belli degil

Yapimcilar, ögretmen rolü için popüler olmayan genç bir tiyatro oyuncuyu ariyor. Yönetmenligini ve senaryo yazarligini Tayfun Güneyer'in üstlenecegi romantik-komedi tarzindaki sit-com, eylül ayinda Star TV'de yayinlanacak.